Jai Kanhaiya Laal Ki | Onegai Demon | Пока цветет папоротник
Outcast: Opętanie

Outcast: Opętanie

Jun. 03, 2016
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
4 1 Głosów

Creator

Robert Kirkman
Creator

obsada

Patrick Fugit isKyle Barnes
Kyle Barnes
Philip Glenister isReverend Anderson
Reverend Anderson
Wrenn Schmidt isMegan Holter
Megan Holter
Callie Brook McClincy isHolly Holter
Holly Holter

trailer filmu


Streszczenie

Serial „Outcast: Opętanie”, oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana i Paula Azaceta, przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle’a Barnesa, który przez całe życie zmaga się ze złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami, Kyle wyrusza w podróż, by znaleźć odpowiedzi na to, w jaki sposób odzyskać normalne życie, którego nigdy nie zaznał. Jednak to, co odkryje może zmienić los nie tylko jego, ale całego świata – na zawsze.

Outcast: Opętanie
Outcast: Opętanie
Outcast: Opętanie
Outcast: Opętanie
Outcast: Opętanie

tytuł oryginalny Outcast
First air date Jun. 03, 2016
Data May. 01, 2017
Sezony 2
Odcinki 14
Status Returning Series

Seasons and episodes

2 sezon 2 Apr. 10, 2017
10

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter