Ver Película | Sean Smith | فيلم Mother! 2017 HD مترجم
what going on?

Lektor PL 968 wyświetleń filmu
Życie, którego nie było

Życie, którego nie było

Sep. 24, 2004 USA PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
9 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Joseph Ruben
reżyser

obsada

Julianne Moore isTelly Paretta
Telly Paretta
Anthony Edwards isJim Paretta
Jim Paretta
Dominic West isAsh Correll
Ash Correll
Tim Kang isAgent Alec Wong
Agent Alec Wong
Gary Sinise isDr. Munce
Dr. Munce
Lee Tergesen isAl Petalis
Al Petalis
Robert Wisdom isCarl Dayton
Carl Dayton
Kathryn Faughnan isLauren Correll
Lauren Correll

Streszczenie

Opowiada historię Telly Paretta (Julianne Moore) prześladowanej wspomnieniami śmierci 8-letniego syna Sama, który zginął w katastrofie lotniczej, jaka wydarzyła się 14 miesięcy wcześniej. Usiłująca normalnie żyć i pracować, kobieta zostaje pewnego dnia poinformowana przez psychiatrę, dr Munce (Gary Sinise), że cierpi na przywidzenia, jej syn nigdy nie istniał, a ona fabrykuje wspomnienia. Zszokowana Telly usiłuje znaleźć dowody istnienia Sama – zdjęcia, nagrania video, książki. Wszystko jednak zniknęło.

Życie, którego nie było
Życie, którego nie było
Życie, którego nie było

tytuł oryginalny The Forgotten
IMDb Rating 5.8 59,324 głosów
TMDb Rating 5.5 334 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter