I Love Leo | I Love U Love U Love I | In A Good Way
what going on?

ZWIASTUN FILMU 1K wyświetleń filmu
Zwiastun. Paddington 2 2017

Zwiastun. Paddington 2 2017

Nov. 10, 2017
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 3 Głosów

trailer filmu

reżyser

Paul King
reżyser

obsada

Ben Whishaw isPaddington (voice)
Paddington (voice)
Sally Hawkins isMary Brown
Mary Brown
Hugh Bonneville isHenry Brown
Henry Brown
Samuel Joslin isJonathan Brown
Jonathan Brown
Madeleine Harris isJudy Brown
Judy Brown
Julie Walters isMrs Bird
Mrs Bird
Hugh Grant isPhoenix Buchanan
Phoenix Buchanan
Jim Broadbent isMr Gruber
Mr Gruber
Peter Capaldi isMr Curry
Mr Curry

Streszczenie

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!


tytuł oryginalny Paddington 2

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter