Benefits of Computer - 294 Words | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 20102010 HD | Watch Movie
Zabójczy sekret

Zabójczy sekret

May. 29, 2016 Canada N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Philippe Gagnon
reżyser

obsada

Claire Forlani isAlison Wynn
Alison Wynn
Michelle Nolden isDr. Laura Stevens
Dr. Laura Stevens
Amanda Tilson isKayla Wynn
Kayla Wynn

Streszczenie

Główna bohaterka Alison Wynn (Claire Forlani) jest początkującą triatlonistką. Aby osiągać lepsze efekty, zgłasza się do dr Laury Stevens, aby ta przyjęła ją do swojego kontrowersyjnego programu treningowego. Razem rozpoczynają rygorystyczny program łączący trening fizyczny z hipnozą. Na skutek zabiegów wracają do Alison zepchnięte w głąb świadomości, bolesne wspomnienia dotyczące samobójstwa jej matki.

Zabójczy sekret

tytuł oryginalny Run to Me
IMDb Rating 5.3 152 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter