Petch Klang Fai | Season 7 | Watch movie
what going on?

Lektor PL 1K wyświetleń filmu
Uśpiona dziewczyna / Girl Asleep

Uśpiona dziewczyna / Girl Asleep

Jun. 18, 2016 AU.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Taera Shroff
reżyser

obsada

Amber McMahon isJanet / Frozen Woman
Janet / Frozen Woman
Matthew Whittet isConrad / Abject Man
Conrad / Abject Man
Eamon Farren isAdam / Benoit Tremet
Adam / Benoit Tremet
Imogen Archer isGenevieve
Genevieve
Fiona Dawson isAmber
Amber
Grace Dawson isSapphire
Sapphire

Streszczenie

Greta Driscoll (Bethany Whitmore) niebawem skończy piętnaście lat. Dziewczyna nie umie jednak pożegnać się z dzieciństwem. Nie czuje się też najlepiej w nowym miasteczku. Nie potrafi dogadać się z wyluzowaną starszą siostrą (Imogen Archer), nadmiernie otwartymi rodzicami (Matthew Whittet i Amber McMahon) i z blondwłosymi pięknościami ze szkoły. Jedyną osobą, w towarzystwie której czuje się dobrze, jest jej dziwaczny kolega z klasy – Elliott (Harrison Feldman). Kiedy okazuje się, że jej matka postanawia wyprawić dla niej przyjęcie z okazji urodzin, przerażona Greta przenosi się do świata wyobraźni.

Uśpiona dziewczyna / Girl Asleep
Uśpiona dziewczyna / Girl Asleep

tytuł oryginalny Girl Asleep
TMDb Rating 6.9 32 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter