tagКиберпанк | The Guest Book | Barrio Tales
what going on?

Uczeń / The Student

Uczeń / The Student

Apr. 12, 2016 Russia N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Viktoriya Isakova isElena Krasnova
Elena Krasnova
Yuliya Aug isInga Yuzhina
Inga Yuzhina
Pyotr Skvortsov isVeniamin Yuzhin
Veniamin Yuzhin
Aleksandr Gorchilin isGrigoriy Zaytsev
Grigoriy Zaytsev
Aleksandra Revenko isLidiya Tkacheva
Lidiya Tkacheva

Streszczenie

Nastolatek Wieniamin (Piotr Skworcow) jest przekonany, że światem rządzą złe moce. Chłopak przeżywa przez to kryzys egzystencjalny. Z czasem zachodzi w nim jednak wewnętrzna przemiana. Z nieśmiałego staje się coraz bardziej pewny siebie. Wieniamin odważnie zaczyna wypowiadać swoje opinie, do tego stopnia, że jest święcie przekonany, iż wie wszystko. Zachowanie nastolatka i jego coraz bardziej zasadnicze poglądy zaczynają być coraz większym wyzwaniem dla otoczenia. Próbę nawiązania dialogu podejmuje nauczycielka biologii, Elena Krasnowa (Wiktoria Isakowa). Szybko jednak zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie to łatwe.

Uczeń / The Student
Uczeń / The Student
Uczeń / The Student

tytuł oryginalny Ученик
IMDb Rating 7.1 1,414 głosów
TMDb Rating 5.4 9 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter