Maze Runner - Il labirinto (2014) | Runner Runner (2013) | James Foley
Tłumacz / Il Traduttore

Tłumacz / Il Traduttore

Jan. 22, 2018 Italy, Poland N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Andrei jest rumuńskim studentem, który uczęszcza na kurs języków obcych na uniwersytecie. Każdego wieczora pracuje w pizzerii oraz – kiedy telefon zadzwoni – na komisariacie. Robi wszystko, aby utrzymać obietnicę złożoną swojej dziewczynie, która chce uzyskać pozwolenie na pobyt w kraju. Jego uniwersytecki opiekun kontaktuje go z przyjaciółką, która chce przetłumaczyć pamiętnik niedawno zmarłego niemieckiego męża. Andrei wkracza do świata, o którym nawet nie mógł marzyć.


tytuł oryginalny Il traduttore
IMDb Rating N/A N/A głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter