Tum Hi Ho Bandhu Sakha Tumhi | Lançamentos em 1987 | And Family
Time Out of Mind

Time Out of Mind

Sep. 07, 2014 USA N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Oren Moverman
reżyser

obsada

Richard Gere isGeorge
George
Ben Vereen isDixon
Dixon
Jena Malone isMaggie
Maggie
Steve Buscemi isBuilding Manager
Building Manager
Danielle Brooks isReceptionist
Receptionist
Abigail Savage isShort-Haired Woman
Short-Haired Woman
Colman Domingo isMr. Oyello
Mr. Oyello
Yul Vasquez isRaoul
Raoul

Streszczenie

George (Richard Gere) żyje na ulicy. Pewnego dnia szuka schronienia w szpitalu – miejsca przeznaczonego dla bezdomnych mężczyzn z Manhattanu. Tam poznaje niezwykłego człowieka, dzięki któremu całkowicie zmienia swoje życie. Nowy kolega namawia też George’a, by naprawił relacje z córką. Mężczyzna nigdy jej nie poznał. W ten sposób staje on przed najważniejszym wyzwaniem w życiu.

Time Out of Mind
Time Out of Mind
Time Out of Mind
Time Out of Mind

tytuł oryginalny Time Out of Mind
IMDb Rating 5.7 2,841 głosów
TMDb Rating 5.6 43 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter