Измерение 404 | Watch Episode | Yam Kisi Se Kam Nahin
Ted 2

Ted 2

Burzowi kumple wracają. Jun. 25, 2015 USA 119 Min. R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 3 Głosów

trailer filmu

reżyser

Seth MacFarlane
reżyser

obsada

Seth MacFarlane isTed (voice)
Ted (voice)
Amanda Seyfried isSamantha Jackson
Samantha Jackson
Jessica Barth isTami-Lynn
Tami-Lynn
Morgan Freeman isPatrick Meighan
Patrick Meighan
Sam J. Jones isHimself
Himself

Streszczenie

Miś Ted podejmuje w swoim życiu poważną decyzję. Postanawia ożenić się z Tami Lynn (Jessica Barth) i mieć z nią dziecko. John (Mark Wahlberg), chcąc pomóc przyjacielowi, postanawia zostać dawcą nasienia. Jednak, aby nowożeńcy mieli prawo do opieki nad maluchem, miś musi udowodnić przed sądem, że jest istotą ludzką.

Ted 2
Ted 2
Ted 2
Ted 2
Ted 2
Ted 2
Ted 2
Ted 2

tytuł oryginalny Ted 2
IMDb Rating 6.3 131,491 głosów
TMDb Rating 6.3 1888 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter