Wicked City | Wie weit gehen? | Willkommen im Leben
what going on?


Szukając J.D. Salingera / Coming Through the Rye

Szukając J.D. Salingera / Coming Through the Rye

Oct. 13, 2016 US.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Alex Wolff isJamie Schwartz
Jamie Schwartz
Chris Cooper isJ.D. Salinger
J.D. Salinger
Zephyr Benson isGerry Schwartz
Gerry Schwartz
Adrian Pasdar isMr. Tierney
Mr. Tierney
Caleb Emery isBilly Campbell
Billy Campbell
Eric Nelsen isTed Tyler
Ted Tyler
Amy Parrish isRobin
Robin
Michael Siberry isMr. Dewitt
Mr. Dewitt
Kabby Borders isMaureen
Maureen

Streszczenie

Rok 1969. Szesnastoletni Jamie Schwartz (Alex Wolff) rozpoczyna naukę w szkole dla chłopców z internatem. Marzy o zrobieniu wielkiej kariery, ale ze strony większości kolegów spotyka go krytyka. Mimo to, chłopak nie przestaje wierzyć, że pewnego dnia uda mu się zagrać główną rolę z powieści „Buszujący w zbożu”. Wkrótce zaczyna nawet tworzyć scenariusz do szkolnego przedstawienia. Jego dzieło sprawia jednak, że staje się pośmiewiskiem. Jamie postanawia wówczas uciec i odnaleźć autora powieści – J.D. Salingera (Chris Cooper). Po drodze poznaje Deedee Gorlin (Stefania Owen). Dzięki niej podróż Jamiego zamienia się w splot szalonych wydarzeń, które pozwolą odkryć znaczenie przyjaźni, miłości oraz straty.

Szukając J.D. Salingera / Coming Through the Rye

tytuł oryginalny Coming Through The Rye
TMDb Rating 6.8 6 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter