D.Gray-Man | Brothers Osborne - Shoot Me Straight | Dunkirk IMAX BluRay 1080p
what going on?

Lektor PL 875 wyświetleń filmu
Sublokatorka II / Single White Female 2: The Psycho

Sublokatorka II / Single White Female 2: The Psycho

Oct. 25, 2005 US.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
4 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Keith Samples
reżyser

obsada

Kristen Miller isHolly Parker
Holly Parker
Allison Lange isTess Kositch
Tess Kositch
Brooke Burns isJan Lambert
Jan Lambert
Francois Giroday isLeonard Ripken
Leonard Ripken
Rif Hutton isDetective Rousch
Detective Rousch
Todd Babcock isDavid Kray
David Kray

Streszczenie

Gdy Holly Parker wprowadza się do nowego mieszkania, myśli, że znalazła idealną współlokatorkę: Tess Kositch , uroczą, nieśmiałą młodą kobietę, która bardzo chce się z nią zaprzyjaźnić. Ale pod powłoką nieśmiałości, kryje się w Tess obłąkany morderca. Tymczasem chłopak Holly knuje przeciw niej, niwecząc każdą szanse na jej awans w pracy. Ale Holly nie musi się martwić, jest przecież Tess, która wszystkim się zajmie…Czy jednak nie nazbyt drastycznie?


tytuł oryginalny Single White Female 2: The Psycho
TMDb Rating 3.9 13 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter