404 Not Found nginx/1.10.3 | Documental | Genialny Umysł
Straszny film 4

Straszny film 4

Apr. 13, 2006 USA PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

David Zucker
reżyser

obsada

Anna Faris isCindy
Cindy
Regina Hall isBrenda
Brenda
Craig Bierko isTom Ryan
Tom Ryan
Bill Pullman isHenry Hale
Henry Hale
Leslie Nielsen isPräs. Baxter Harris
Präs. Baxter Harris
DeRay Davis isMarvin
Marvin

Streszczenie

Cindy kolejny raz wpada w kłopoty. Zostaje ona opiekunką w strasznym domu. Tom, który jest jej sąsiadem jest niezrównoważony i jest samotnym ojcem. Tom i Cindy się zakochują w sobie, a wtedy świat zostaje zaatakowany przez tr-iPody. Stworzenia te zniszczą wszystko co spotkają na swojej drodze. Tom ucieka razem z dziećmi. Cindy zostaje ze swoją przyjaciółką Brendą, która powraca co jakiś czas do życia. Razem natrafiają na osadę, która jest zacofana o sto lat.

Straszny film 4
Straszny film 4
Straszny film 4
Straszny film 4
Straszny film 4
Straszny film 4
Straszny film 4
Straszny film 4
Straszny film 4
Straszny film 4

tytuł oryginalny Scary Movie 4
IMDb Rating 5.1 96,669 głosów
TMDb Rating 5.3 488 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter