Featured Movies | Charlie's Angels: Full Throttle / Charlie's Angels 2 (2003) | Supernatural 5. Sezon
what going on?

Lektor PL 791 wyświetleń filmu
Stado / Flocken

Stado / Flocken

Feb. 01, 2015 Sweden
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Beata Gårdeler
reżyser

obsada

Streszczenie

Jennifer (Fatime Azemi) to typowa nastolatka. Dziewczyna chodzi do szkoły, spotyka się ze znajomymi i spędza czas z rodziną. Prowadzi spokojne życie. Gdy pada ofiarą gwałtu, cały jej świat legnie w gruzach. Zamiast pomocy i wsparcia spotyka się z pogardą, napiętnowaniem i wykluczeniem. W rodzinnym mieście nikt jej nie wierzy. Wszystko obraca się przeciwko niej i jej rodzinie.

Stado / Flocken

tytuł oryginalny Flocken
IMDb Rating 6.4 454 głosów
TMDb Rating 6.8 5 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter