Le Vandale | Télécharger le fichier | Changelog
what going on?

Lektor PL 619 wyświetleń filmu
Ranczo miłości

Ranczo miłości

Jun. 30, 2010 USA, Germany 117 Min. R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Taylor Hackford
reżyser

obsada

Helen Mirren isGrace Bontempo
Grace Bontempo
Joe Pesci isCharlie Bontempo
Charlie Bontempo
Sergio Peris-Mencheta isArmando Bruza
Armando Bruza
Gina Gershon isIrene
Irene
Бай Лин isSamantha
Samantha
Elise Neal isAlana
Alana
Rick Gomez isTom Macy
Tom Macy
M.C. Gainey isWarren Stamp
Warren Stamp
Taryn Manning isMallory
Mallory

Streszczenie

W połowie lat 70. Grace i Charlie Bontempo (Helen Mirren i Joe Pesci) otwierają w Nevadzie pierwszy legalny dom publiczny. „Ranczo Miłości” wzbudza oczywiście silne protesty w konserwatywnych i religijnych kręgach, ale małżonkowie śmiało i kreatywnie zarządzają swoim „przedsiębiorstwem”. Ich prywatne relacje układają się nieco gorzej niż biznesowe. Charlie ma za sobą kryminalną przeszłość, skłonności do trwonienia pieniędzy oraz zdrad. Grace coraz trudniej to tolerować. Wszystko zmienia się, kiedy Charlie sprowadza na ranczo ich „bilet do sławy”, czyli boksera Armando Buzę. Młody sportowiec ma u nich mieszkać i przygotowywać się do kolejnej walki. Jego managerem zostaje Grace. Wkrótce ich wzajemne relacje zaczynają niebezpiecznie wykraczać poza kontakty zawodowe.

Ranczo miłości
Ranczo miłości
Ranczo miłości
Ranczo miłości
Ranczo miłości
Ranczo miłości
Ranczo miłości
Ranczo miłości
Ranczo miłości
Ranczo miłości

tytuł oryginalny Love Ranch
IMDb Rating 5.7 2,560 głosów
TMDb Rating 6 21 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter