American Gods | American Gothic | American Horror Story
what going on?

HDLektor PL 2K wyświetleń filmu
Prawie po ślubie / Nearlyweds

Prawie po ślubie / Nearlyweds

May. 02, 2013 USA
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
9.8 5 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Przyjaciółki Erin (Danielle Panabaker), Casey (Jessica Parker Kennedy) i Stella (Britt Irvin) tego samego dnia składają przysięgę małżeńską. Niedługo jednak cieszą się miodowym miesiącem. Wkrótce bowiem każda z nich dostaje listownie informację o nagłej śmierci pastora, który udzielał im ślubu. Okazuje się, że duchowny nie zdążył dopełnić wszystkich formalności i świeżo upieczone mężatki w obliczu prawa nadal są stanu wolnego. Niefortunne zdarzenie stawia przyjaciółki wobec trudnej decyzji, tym bardziej, że nie są one do końca przekonane o słuszności swoich wyborów. Mogą więc powtórzyć złożenie przysięgi małżeńskiej i zalegalizować swoje związki lub zrezygnować z uroczystości i bez zbędnych komplikacji rozstać się z partnerami.

Prawie po ślubie / Nearlyweds

tytuł oryginalny Nearlyweds
IMDb Rating 5.8 1,029 głosów
TMDb Rating 4.9 13 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter