Гари Дж. Хэддок | Elementary teaching resume objective | C’EST LA VIE PRENDILA COME VIENE
what going on?

HDLektor PL 662 wyświetleń filmu
Powódź

Powódź

Co przyniesie wielka woda? Jan. 16, 1998 DK. FR. NZ. GB. US. 97 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Mikael Salomon
reżyser

obsada

Streszczenie

Miasteczko Huntingburg nawiedza kataklizm – powódź. Okolice zalane zostają przez wody pobliskiej rzeki. Większość mieszkańców postanawia się ewakuować, miejscowy bank próbuje ocalić gotówkę. Tom (Christian Slater) i jego starzejący się wuj Charlie wywożą z podtopionego miasta opancerzoną furgonetką 3 mln dolarów, których w porę nie zabezpieczono. W drodze samochód utyka w podnoszącej się z minuty na minutę wodzie. Gdy próbują sprowadzić pomoc, zostają zaatakowani przez uzbrojoną bandę. Powódź tymczasem przybiera na sile.

Powódź
Powódź
Powódź
Powódź
Powódź
Powódź
Powódź
Powódź
Powódź

tytuł oryginalny Hard Rain
TMDb Rating 5.5 160 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter