The Four: Battle ... | Андрей Муравьёв | Midnight Diner: Tokyo Stories (2016)
what going on?

Full HDLektor PL 965 wyświetleń filmu
Postrach Nocy

Postrach Nocy

Co zrobisz z bardzo złym sąsiadem? Aug. 18, 2011 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Craig Gillespie
reżyser

obsada

Anton Yelchin isCharley Brewster
Charley Brewster
Colin Farrell isJerry Dandrige
Jerry Dandrige
Toni Collette isJane Brewster
Jane Brewster
David Tennant isPeter Vincent
Peter Vincent
Imogen Poots isAmy Petersen
Amy Petersen
Chris Sarandon isJay Dee
Jay Dee

Streszczenie

Życie nastoletniego Charliego Brewstera (Anton Yelchin) w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą gdy do domu obok wprowadza się Jerry (Colin Farrell) – z pozoru świetny facet, ale jest w nim coś niepokojącego i tylko Charlie zdaje się to zauważać. Pozostali – wliczając w to matkę Charliego (Toni Collette) – nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Po wnikliwych obserwacjach sąsiada nastolatek dochodzi do jedynego słusznego wniosku – Jerry jest wampirem, a Charlie na własną rękę musi pozbyć się potwora żerującego w jego dzielnicy.

Postrach Nocy
Postrach Nocy
Postrach Nocy
Postrach Nocy
Postrach Nocy
Postrach Nocy
Postrach Nocy
Postrach Nocy
Postrach Nocy
Postrach Nocy

tytuł oryginalny Fright Night
IMDb Rating 6.4 88,517 głosów
TMDb Rating 6 534 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter