Shame 2012 | Спартак: Боги арены / Spartacus: Gods of the Arena | Mi Prima Rachel BluRay 1080p
what going on?

Lektor PL 1K wyświetleń filmu
Passage to Mars  / Przeprawa na Marsa

Passage to Mars / Przeprawa na Marsa

May. 31, 2016 US.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Zachary Quinto isPascal Lee (voice)
Pascal Lee (voice)
Pascal Lee isHimself
Himself
Buzz Aldrin isHimself
Himself

Streszczenie

Autentyczne dzienniki ekspedycji arktycznej NASA odkrywają wyprawę sześcioosobowej ekipy testującej przygotowanie warunków dla pierwszych eksploratorów Marsa. Czeka ich podróż pełna lęku, nadziei i marzeń przez dwa światy: Arktyki i Marsa, planety, która może skrywać tajemnicę naszego pochodzenia.

Passage to Mars  / Przeprawa na Marsa
Passage to Mars  / Przeprawa na Marsa

tytuł oryginalny Passage to Mars
TMDb Rating 5 3 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter