Wayne Robson | Sterling K. Brown | Marilyn Monroe
what going on?

Lektor PL 23K wyświetleń filmu
Ostra noc

Ostra noc

Kac będzie najmniejszym z ich problemów Jun. 15, 2017 US. 101 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 3
6.8 18 Głosów

trailer filmu


reżyser

Lucia Aniello
reżyser

obsada

Zoë Kravitz isBlair
Blair
Ilana Glazer isFrankie
Frankie
Jillian Bell isAlice
Alice
Ty Burrell isPietro
Pietro
Dean Winters isDetective Frazier
Detective Frazier
Enrique Murciano isDetective Ruiz
Detective Ruiz

Streszczenie

Pięć przyjaciółek z college’u, spotyka się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Na ich odjechane, szaleńcze imprezowanie kładzie się jednak cień, kiedy podczas jednej z imprez przypadkowo zabijają striptizera. Pośród nerwowych prób wymyślenia, co robić dalej, dochodzi do dalszych zawirowań, które jedynie zacieśniają przyjaźń dziewczyn.

Ostra noc
Ostra noc
Ostra noc
Ostra noc

tytuł oryginalny Rough Night
TMDb Rating 4.8 30 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter