Escondidos en Brujas BLuRayRip | Papad Pol | Rory McCann
what going on?

Lektor PL 1K wyświetleń filmu
Między światami

Między światami

Dec. 16, 2010 USA PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
7 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Nicole Kidman isBecca Corbett
Becca Corbett
Aaron Eckhart isHowie Corbett
Howie Corbett
Miles Teller isJason
Jason
Sandra Oh isGabby
Gabby
Jon Tenney isRick
Rick
Mike Doyle isCraig
Craig

Streszczenie

Nicole Kidman zachwyca w okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.

Między światami
Między światami
Między światami
Między światami
Między światami

tytuł oryginalny Rabbit Hole
IMDb Rating 7.0 42,314 głosów
TMDb Rating 6.8 146 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter