The Last Tycoon HDTV 720p AC3 5.1 | Download | cidade proibida
what going on?

Lektor PL 289 wyświetleń filmu
Kwiaty Zła / Pahan kukat

Kwiaty Zła / Pahan kukat

Jun. 14, 2016 Finland
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Antti Jokinen
reżyser

obsada

Streszczenie

Gorące lato, ubogie przedmieścia Helsinek. Czternastoletni Sipe (Viljami Nojonen) jest dobrym uczniem, któremu z coraz większym trudem przychodzi zaakceptowanie otaczającej go rzeczywistości. Wie jednak, że nauka jest jego jedyną szansą na lepsze jutro. Jego przyrodni brat – dwudziestosześcioletni Juno (Juno) – buzuje od gniewu. Matka Laura (Alma Pöysti) i ojciec Artt (Eero Aho) chcieliby, żeby chłopak wyrwał się z szemranego towarzystwa. Juno podejmuje coraz więcej błędnych decyzji, które prowadzą do tragedii.Realistyczny dramat z kryminalną intrygą, który opowiada o trudach dojrzewania na przedmieściach.

Kwiaty Zła / Pahan kukat

tytuł oryginalny Pahan kukat
IMDb Rating 5.0 230 głosów
TMDb Rating 4.5 4 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter