Documentary Now! | Dog Whisperer | Dollhouse
what going on?

Full HD 1K wyświetleń filmu
Kobiecy Świat / Certain Women

Kobiecy Świat / Certain Women

Sep. 25, 2016
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Kelly Reichardt
reżyser

obsada

Laura Dern isLaura Wells
Laura Wells
Michelle Williams isGina Lewis
Gina Lewis
Kristen Stewart isBeth Travis
Beth Travis
James Le Gros isRyan Lewis
Ryan Lewis
Jared Harris isFuller
Fuller
John Getz isGeorge Rowles
George Rowles
Sara Rodier isGuthrie Lewis
Guthrie Lewis

Streszczenie

Laura (Dern) jest prawniczką borykająca się z biurowym seksizmem i zdesperowanym klientem. Gina (Williams) to żona i matka, której determinacja w dążeniu do zbudowania domu marzeń prowadzi do konfliktu z mężczyzną jej życia. Natomiast Beth (Stewart) jest młodą studentką prawa nawiązującą niejednoznaczną relację z Jamie (debiutantka Lily Gladstone), opiekującą się końmi na odludnym ranczu. Historie te przeplatają się ze sobą w subtelny lecz znaczący, mocny sposób, tworząc portrety czterech silnych osobowości w trakcie procesu definiowania samych siebie.

Kobiecy Świat / Certain Women
Kobiecy Świat / Certain Women
Kobiecy Świat / Certain Women
Kobiecy Świat / Certain Women
Kobiecy Świat / Certain Women

tytuł oryginalny Certain Women
TMDb Rating 6.4 46 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter