Economics - 1644 Words | Read more | Crown Heights (2017) HD
what going on?

Jeziorak

Jeziorak

"Prawda, która jest kłamstwem. Tajemnica która kryje odpowiedź." Oct. 17, 2014 94 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 5 Głosów

trailer filmu


reżyser

obsada

Jowita Budnik Miodlinkowska isPodkomisarz Iza Dereń
Podkomisarz Iza Dereń
Sebastian Fabijański isAspirant Wojciech Marzec
Aspirant Wojciech Marzec
Mariusz Bonaszewski isKomendant J. Wolski
Komendant J. Wolski
Lukasz Simlat isWilhelm Bryl
Wilhelm Bryl
Agata Buzek isWilhelmina
Wilhelmina
Maria Chwalibóg isFelicja Dereń
Felicja Dereń
Stanisław Brudny isKsiądz Zaremba
Ksiądz Zaremba

Streszczenie

W tym samym czasie, w dryfującej po jeziorze łódce, znalezione zostaje ciało młodej dziewczyny. Okoliczności jej śmierci są zagadkowe i obydwie sprawy trafiają do podkomisarz Izy Dereń. Tymczasem na komisariacie trwa nerwowe oczekiwanie. Na służbie zaginęło dwóch funkcjonariuszy, którzy od kilku dni nie dają znaku życia. Jeden z nich jest życiowym partnerem Izy. Intryga kryminalna przeplata się z osobistym dramatem bohaterki i ujawnia jej determinację oraz siłę. Bohaterka filmu, policjantka w zaawansowanej ciąży, prowadzi wielowątkowe śledztwo. W rozwiązaniu spraw pomaga jej młodszy kolega, aspirant Marzec. Tajemnice, które odkryje, na zawsze odmienią jej życie.

Jeziorak
Jeziorak

tytuł oryginalny Jeziorak
TMDb Rating 5.9 5 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter