RahXephon | Gestion de données | Gregg Sulkin
what going on?

Lektor PL 722 wyświetleń filmu
Inwazja

Inwazja

Aug. 17, 2007 US. AU.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Jeffrey Wright isDr. Galeano
Dr. Galeano
Jackson Bond isOliver
Oliver
Veronica Cartwright isWendy Lenk
Wendy Lenk
Josef Sommer isDr. Henryk Belicec
Dr. Henryk Belicec
Celia Weston isLudmilla Belicec
Ludmilla Belicec
Roger Rees isYorish
Yorish

Streszczenie

Ogromna eksplozja rozświetla niebo od Dallas po Waszyngton, rozrywając wahadłowiec Patriot na drobne kawałki, które rozsypują się po całym terytorium Stanów Zjednoczonych. Zaczynają pojawiać się relacje o dziwnej substancji, którą odnaleziono przyklejoną do wraku. Ci, którzy jako pierwsi wchodzą z nią w kontakt, jako pierwsi ulegają też przemianie.

Inwazja
Inwazja
Inwazja
Inwazja
Inwazja
Inwazja
Inwazja
Inwazja
Inwazja
Inwazja

tytuł oryginalny The Invasion
TMDb Rating 5.6 323 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter