Sally Phillips | Watch movie | Halima Daoud
Inny

Inny

Czasami rzeczywistość kryje coś niezwykłego. Jun. 03, 2010 Spain 107 Min. N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

Oskar Santos
reżyser

obsada

Streszczenie

Historia Diego, lekarza, który obcując na co dzień z przypadkami ludzi na granicy życia i śmierci, uodpornił się na cierpienie pacjentów, ale także oddalił się od swojej partnerki oraz własnego dziecka. Pewnego dnia Diego pada ofiarą napadu, po którym pamięta jedynie dźwięk wystrzału i wrażenie, że poraziło go coś więcej niż kula. Wkrótce poczuje w sobie moce, których umysł naukowca nie jest w stanie wytłumaczyć i stanie przed wyborem, który na zawsze odmieni życie jego najbliższych.


Ten materiał został zablokowany z powodu naruszenia praw autorskich. Prosimy nie dodawać linków


Inny
Inny
Inny
Inny
Inny
Inny
Inny
Inny
Inny
Inny

tytuł oryginalny El mal ajeno
IMDb Rating 6.3 1,325 głosów
TMDb Rating 5.8 6 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter