Utilitaires | Eski-Nostaljik Oyunlar | 1936 Hd Movies
what going on?

HD First Kill

HD First Kill

Jul. 21, 2017 Canada, USA, UK R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Steven C. Miller
reżyser

obsada

Bruce Willis isPolice Chief
Police Chief
Heather Johansen isNurse Kylie
Nurse Kylie
William DeMeo isRichie
Richie
Charlotte Kirk isNews Anchor
News Anchor
Brian Wolfman Black Bowman isCrime Scene Investigator
Crime Scene Investigator
Magi Avila isAdele
Adele
Tamara Belous isWaitress
Waitress

Streszczenie

W celu nawiązania kontaktu ze swoim synem Dannym broker z Wall Street, Will, zabiera rodzinę na polowanie do domku w okolicy, w której dorastał. Podczas polowania z Dannym wyprawa przybiera śmiertelny obrót, gdy natykają się oni na kilku bandytów, a także są świadkami morderstwa jednego z kryminalistów. Will zostaje wplątany w napad na bank, którego skutkiem jest porwanie Danny’ego. Szantażowany mężczyzna wraz z szefem policji musi oddać łup w zamian za życie swojego syna.

HD First Kill

tytuł oryginalny First Kill
IMDb Rating 4.9 3,529 głosów
TMDb Rating 5.3 50 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter