Con Te Partirò – Andrea Bocelli | Amanda Andres | Music Ki Pathshala
what going on?

HDLektor PL 878 wyświetleń filmu
Grubazzzki / Phat Girlz

Grubazzzki / Phat Girlz

Jan. 01, 2006 USA PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
8.5 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

Nnegest Likké
reżyser

obsada

Mo' is
Jimmy Jean-Louis isDr. Tunde Jonathan
Dr. Tunde Jonathan
Godfrey isAkibo
Akibo
Brendan Walsh isChubby Geek
Chubby Geek

Streszczenie

Bohaterka jest znakomitą, elokwentną projektantką mody, troszkę puszystą, która ma obsesję na punkcie swojej wagi. Nadwagę uważa za główny powód problemów ze znalezieniem faceta. Jazmin, podobnie jak jej pulchne koleżanki, nie mogą odnaleźć siebie i zaakceptować swojego ciała w świecie pełnym wysportowanych i szczupłych kobiet. Wszystko zmienia się wtedy, kiedy kobiety poznają mężczyzn swoim marzeń. Znalazły facetów, którzy uważają , że większe jest lepsze… ale oni zostali wychowani w innej kulturze.

Grubazzzki / Phat Girlz

tytuł oryginalny Phat Girlz
IMDb Rating 3.0 8,367 głosów
TMDb Rating 4 9 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter