Hugo Soto | Jean-François Casanovas | Ed Speleers
Goat

Goat

Sep. 23, 2016 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Andrew Neel
reżyser

obsada

James Franco isMitch
Mitch
Nick Jonas isBrett Land
Brett Land
Ben Schnetzer isBrad Land
Brad Land
Austin Lyon isDave Reed
Dave Reed
Jake Picking isDixon Rowley
Dixon Rowley
Will Pullen isThe Smile
The Smile

Streszczenie

Dziewiętnastoletni Brad Land (Ben Schnetzer) zostaje ciężko pobity i zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Chłopak rozpoczyna naukę w college’u wierząc, że w nowym miejscu uda mu się otrząsnąć z traumatycznych wspomnień. Brad liczy też na opiekę i wsparcie starszego brata Bretta (Nick Jonas), który studiuje na tej samej uczelni. W tym celu zapisuje się do tego samego bractwa. Niestety, jego życie szybko zamienia się w piekło.

Goat
Goat

tytuł oryginalny Goat
IMDb Rating 5.8 3,362 głosów
TMDb Rating 5.2 29 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter