Care Bears: Adventures in Care-a-lot | Ashampoo Burning Studio 18.0.9.2 Multilingual Portable | Brain Games 5
Die schwarzen Brüder

Die schwarzen Brüder

Apr. 17, 2014 Germany, Switzerland N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Xavier Koller
reżyser

obsada

Moritz Bleibtreu isAntonio Luini
Antonio Luini
Waldemar Kobus isBattista Rossi
Battista Rossi
Richy Müller isPater Roberto
Pater Roberto
Fynn Henkel isGiorgio
Giorgio

Streszczenie

Dziewiętnastowieczna Szwajcaria, włoskojęzyczny kanton Ticino. Czternastoletni Giorgio (Fynn Henkel) pochodzi z bardzo biednej rodziny. Jego matka jest ciężko chora, a ojca nie stać na jej leczenie. Chłopiec zostaje sprzedany do Mediolanu, gdzie zaczyna naukę kominiarskiego fachu. Chociaż musi ciężko pracować, udaje mu się jakoś przystosować do nowej sytuacji. Niespodziewanie spotyka innego kominiarczyka, który jest teraz szefem tajnego gangu walczącego z konkurencyjną grupą Wilków. Giorgio, marzący o powrocie do rodzinnej wioski, postanawia przyłączyć się do kominiarskiej bandy.

Die schwarzen Brüder
Die schwarzen Brüder
Die schwarzen Brüder
Die schwarzen Brüder
Die schwarzen Brüder

tytuł oryginalny Die schwarzen Brüder
IMDb Rating 6.0 252 głosów
TMDb Rating 5.7 6 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter