Forest Whitaker | - Dance Moms S05E08 Wild Wild West Coast Part 2 WEB h264-CRiMSON | 2 more...
what going on?

HDLektor PL 232 wyświetleń filmu
Cake

Cake

Sep. 07, 2014 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
7 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Daniel Barnz
reżyser

obsada

Jennifer Aniston isClaire Simmons
Claire Simmons
Anna Kendrick isNina Collins
Nina Collins
William H. Macy isLeonard
Leonard
Adriana Barraza isSilvana
Silvana
Lucy Punch isNurse Gayle
Nurse Gayle
Mamie Gummer isBonnie
Bonnie

Streszczenie

Claire Simmons uczęszcza na spotkania grupy wsparcia dla osób cierpiących na chroniczny ból. Jedna z jej członkiń, Nina, popełnia samobójstwo. Claire zaczyna interesować się jej przypadkiem. Odkrywając kolejne szczegóły z życia kobiety, nawiązuje bliską relację z mężem nieboszczki, Royem. Jednocześnie boryka się z własną, przeżytą niedawno tragedią.

Cake
Cake
Cake
Cake
Cake

tytuł oryginalny Cake
IMDb Rating 6.4 30,727 głosów
TMDb Rating 6.1 388 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter