shamahell | Galatasaray - Banvit | Malayalam
what going on?

Lektor PL 266 wyświetleń filmu
Buffalo Soldiers

Buffalo Soldiers

Dec. 07, 1997 USA
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Charles Haid
reżyser

obsada

Danny Glover isSgt. Washington Wyatt
Sgt. Washington Wyatt
Mykelti Williamson isCpl. William Christy
Cpl. William Christy
Glynn Turman isSgt. Joshua '
Sgt. Joshua '
Carl Lumbly isJohn Horse
John Horse
Lamont Bentley isCpl. Sea
Cpl. Sea
Tom Bower isGen. Pike
Gen. Pike
Timothy Busfield isMaj. Robert Carr
Maj. Robert Carr
Matt Ross isCapt. Calhoun
Capt. Calhoun
Keith Jefferson isAndrew Boyer
Andrew Boyer
Bob Gunton isCol. Benjamin Grierson
Col. Benjamin Grierson

Streszczenie

1862 rok, dochodzi do zniesienia niewolnictwa. Blisko cztery miliony ludzi odzyskuje wolność. Większość z nich wyrusza na zachód w poszukiwaniu pracy. Niektórzy zaciągają się do wojska i biorą udział w wojnie domowej. W roku 1866 zostaje utworzony w amerykańskiej armii oddział, który w większości składa się z weteranów wojennych oraz byłych niewolników. Buffalo Soldiers mają za zadanie chronić ludność cywilną przed atakami Indian. Żołnierze pod dowództwem sierżanta Wyatta (Danny Glover) sumiennie wykonują powierzone im zadania. Przez ponad 20 lat udało im się schwytać najgroźniejszych indiańskich wojowników: Szalonego Konia i Victorio, pomogli również w ujęciu Geronimo i Billy’ego, zwanego Dzieciakiem. Po zakończeniu wojny z Indianami Buffalo Soldiers zostają przeniesieni na Kubę, a potem na Filipiny. Film jest epicką opowieścią o żołnierzach, którzy za życia nie doczekali się żadnego uznania, a których zasługi dla Stanów Zjednoczonych były ogromne.

Buffalo Soldiers
Buffalo Soldiers
Buffalo Soldiers
Buffalo Soldiers

tytuł oryginalny Buffalo Soldiers
IMDb Rating 6.3 620 głosów
TMDb Rating 3.8 4 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter