Love of Sandstorm | Comedy Classes | Watch movie
BloodRayne II: Deliverance

BloodRayne II: Deliverance

Sep. 18, 2007 Canada, Germany R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Uwe Boll
reżyser

obsada

Zack Ward isBilly the Kid
Billy the Kid
Michael Paré isPat Garret
Pat Garret
Chris Coppola isNewton Piles
Newton Piles
Michael Eklund isThe Preacher
The Preacher
John Novak isSheriff Cobden
Sheriff Cobden

Streszczenie

Kolejna część horroru oparta na grze komputerowej o tym samym tytule.
Wydarzenia ukazane w filmie dzieją się sto lat po przedstawionych w „BloodRayne”. Akcja rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Montana, gdzie grupa kowbojów – wampirów sieje postrach. Liderem grupy jest przebiegły wampir o imieniu Billy Kid (Zack Ward), który przemierzając Dziki Zachód pragnie zrealizować swój złowieszczy plan stworzenia własnego, wampirzego królestwa. W ślad za wampirami podążają Pat Garret (Michael Paré) oraz dhampir Rayne (Natassia Malthe).

BloodRayne II: Deliverance
BloodRayne II: Deliverance

tytuł oryginalny BloodRayne II: Deliverance
IMDb Rating 2.6 8,328 głosów
TMDb Rating 3.1 48 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie jjz388.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach jjz388.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter